Portfolio Category: Kamera Servisleri

Arnavutköy Şehir Kameraları

İstanbul Arnavutöy Belediyesi Şehir Kameraları devreye alındı. Arnavutköy gibi giderek gelişen ve güçlenen bir ilçenin internet üzerinden Dünya'nın her noktasından izlenebilir olmasına aracılık ettiğimiz için mutluyuz. Arnavutköye Şehir Kameraları İçin Tıklayınız
Devamını Oku

İSTANBUL ŞEHİR KAMERALARI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Kameraları servisimiz ile İstanbul'un internet üzerinden seyredilmesine, erişilebilir olmasına aracılık ediyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi şehir kameraları ile 44 ayrı noktadan İstanbul'u, ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazınızdan tks.ibb.gov.tr adresini ziyaret ederek, gece ve gündüz izleyebilirsiniz. İstanbul Şehir Kameraları Listesini İzlemek İçin Tıklayınız
Devamını Oku

KONYA ŞEHİR KAMERALARI

Konya Büyükşehir Belediyesi şehir kameraları servisini aktif ettik. Konya'nın tam 24 noktasından 7 gün 24 saat kesintisiz canlı yayın yapan kameralarımızı http://www.konya.bel.tr/canliyayin.php adresinden izleyebilirsiniz. Konya Şehir Kameraları Listesini İzlemek İçin Tıklayınız
Devamını Oku

Bor Şehir Kameraları

Tarihi Malazgirt Zaferi'ne kadar uzanan Bor İlçesi Şehir Kameraları'nı aktif ettik. Niğde'nin güzide ilçesi Bor, artık internet üzerinden tam 8 farklı noktadan izlenebiliyor. Projeyi izleyebilmek için Proje Sitesi linkine tıklayabilirsiniz.
Devamını Oku

POLONYA BİALKA TATRZANSKA

2200 nüfuslu Polonya Bialka Tatrzanska Polonya'nın en önemli kayak merkezlerindendir. Her yıl binlerce turistin akın ettiği Polonya Bialka Tatrzanska 24 saat süreyle canlı olarak izlenebilmektedir.
Devamını Oku

ÇUMRA ŞEHİR KAMERALARI

Çumra Belediyesi Şehir Kameraları'nı aktif ettik. Konya'nın ilçesi Çumra'yı 7 gün 24 saat, Dünya'nın her noktasındaki Çumralılar ve Turistler ile buluşturmayı hedefleyen Çumra Belediyesi canlı yayın altyapısında kurumumuzu tercih etmiştir.
Devamını Oku

SİVAS ŞEHİR KAMERALARI

Sivas Belediyesi şehir kameraları servisleri aktif. Sivas Belediyesi Şehir Kameraları ile kentin sevenlerine kenti izleme imkanı sunuyor. Proje'nin izleme sayfasına www.sivas.bel.tr adresinden erişim sağlayabilirsiniz.
Devamını Oku

FRANSA DE BINIC KAMERASI

Fransa sahillerinden biri olan de Binic konforlu marinası ile yat turizminin merkezlerindendir. de Binic yat limanı 24 saat canlı olarak izlenebilmektedir.
Devamını Oku

EYÜP PARK KAMERALARI

Eyüp Belediyesi Parkları şehir kameraları servislerini aktif ettik. Bu proje ile Eyüp Belediyesi tarafından amaçlanan Eyüp ilçe sınırları içerisindeki park ve bahçeleri izlemeye açarak, velilerin çocuklarını evden internet ortamından izlemelerini sağlamak. Güvenli park projesi çerçevesinde 7 adet park şu an için izlenebilir halde. http://parklarimiz.eyup.bel.tr/ adresinden Eyüp İlçesi parklarını izleyebilirsiniz.
Devamını Oku

TUZLA NİKAH SALONLARI

Tuzla Belediyesi Nikah Salonları kamerası servisleri ile çiftlerin mutlulukları, nikah törenlerine katılamayan yakınlar için sadece bir tık ötede. Tuzla Belediyesi bu projesi ile çiftlerin mutluluklarını, o an çeşitli sebeplerden nikah törenine katılamayan yakınlarına da ulaştırmayı hedeflemiştir. http://www.tuzla.bel.tr/kategori/331/0/nikah-salonu-canli-yayin.aspx adresinden Tuzla Belediyesi Nikah Salonu Kameraları izlenebilmektedir.
Devamını Oku